Balící papír - levný obalový materiál

Balící papír patří mezi osvědčené a přitom levné obalové materiály. Jeho spektrum využití je široké - nejen pro zabalení papírových krabic či krabic z lepenky, ale pomocí balicího papíru můžete také prokládat zasílané zboží a výrobky.

Balící papír z e-shopu Paketo.cz je dodáván v nařezaných arších, tak i v praktických rolích, které se snadno odvíjejí a lze je nasadit na odvíječ papíru. Balení Vašeho zboží je pak snadné a rychlé.

Druhy balicího papíru

Na našem e-shopu si můžete vybrat hned z několika druhů balicího papíru, nejen co se plošné gramáže týká, ale i:

  • balicí papír v rolích
  • balicí papír v arších
  • antikorozní balící papír

Objevte i Vy všechny výhody balicího papíru a objednejte si ho na Paketo.cz!

Balící papír pro antikorozní ochranu

Balicí papír, stejně jako například fólie, chrání materiály před mechanickým poškozením, ušpiněním a poškrábáním. Jsou vyrobeny z kvalitního a pevného papíru, výjimku netvoří ani tzv. antikorozní balící papír, který je bez zápachu, je odolný proti otěru, je vyroben z ekologického materiálu a je možné ho skladovat až 4 roky v originálním balení.

Antikorozní papír lze použít ve všech odvětvích, kde je potřeba chránit výrobky před nežádoucí korozí.


Kontaktujte nás nebo si objednejte balicí papír z e-shopu Paketo.sk!

Samolepící pásky

Sháníte levnou samolepicí pásku pro běžné použití nebo potřebujete pevnou a kvalitní pásku? Na našem e-shopu Paketo.sk najdete varianty, které Vám budou vyhovovat.

Skvělý poměr mezi cenou a kvalitou!

Samolepící pásky jsou pomocníkem právě tam, kde je potřeba zafixovat zboží nebo přelepit krabici. Samolepící pásky využijete nejen ve skladech, kancelářích a prodejnách, ale i v domácnostech. Při jejich porovnávání je důležité sledovat materiál, ze kterého je páska vyrobena a také použity lepidlo. Každý materiál a lepidlo je totiž vhodné do jiných podmínek, na jiné použití a do různých teplot.


Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme, která páska je pro Vás ta pravá!