Dárkové krabice - polovina úspěchu při balení dárků

Hlavně v předvánočním čase, kdy řešíte způsob zabalení dárků pro své blízké či firemních zákazníků, uvítáte naši širokou nabídku dárkových obalů a krabiček. Nabízíme dárkové krabičky s potiskem i bez ní, z kartonu i grafických papírů.

Dále si můžete vybírat z naší nabídky obalů na víno. Nabízíme pevné kartonové krabice, klasické odnosky na víno, ale i pevné papírové tašky.

Nabízíme dárkové krabičky i na míru, včetně individuální potisku. Vlepíme do víka průhled, který jsme schopni potisknout. Vyrobíme Vám krabičku přímo na míru darovanému předmětu.

V případě zájmu o výrobu krabičky na míru nás neváhejte kontaktovat na info@paketo.cz a my Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.


Kontaktujte nás

Minikrabičky

Malé krabičky neboli minikrabičky jsou ideální pro malé a drobné předměty. Můžete v nich zasílat i ten nejmenší zboží. Máme pro vás množství téměř 30 druhů minikrabic, ze kterých si musí vybrat každý. Pro dokonalou fixaci předmětu v krabici je vhodné použít některý z fixačních materiálů nebo bublinkových fólií.

Minikrabice je vhodná pro zasílání:

  • obálky DL
  • novoročenky či jiná přání
  • vizitky
  • kancelářské potřeby
  • předměty malých rozměrů a jiné

Některé typy minikrabiček jsou svojí výškou (46 mm vnitřní výšky) upřizpůsobeny tak, že je možné je ještě zaslat jako doporučenou zásilku. Ušetříte tedy i na poštovnom. Krabičky se dodávají v rozloženém stavu. Velmi snadno se skládají a mají praktický uzávěr.

Vyberte si ze sortimentu minikrabiček na našem e-shopu.