Kartonové krabice za skvělé ceny

Pevnost, praktičnost a nízká cena. To jsou charakteristické vlastnosti našich kartonových krabic. Nabízíme kvalitu za rozumnou cenu. Už žádné zničené výrobky kvůli nekvalitním obalům. Sázíme na kvalitu našich kartonových krabic. Téměř všechny krabice držíme trvale skladem.

Postačí vám klopová krabice z třívrstvé vlnité lepenky nebo požadujete vyšší pevnost? V případě nutnosti větší pevnosti vám doporučujeme krabice potažené kraftovým papírem, které jsou velmi pevné a poskytují vyšší ochranu než obyčejná lepenka. Požadujete jiný typ krabice než klopovou? Vyberte si z vysekávaných krabic.

Krabice dodáváme v rozloženém stavu, čímž šetříme Vaše skladovací prostory. Skládání těchto krabic je snadný a zabere vám minimum času. Dále nabízíme také lepicí pásky, fólie nebo transportní průhledné obálky. Vše na jednom místě za skvělé ceny.

Nakupujte s námi výhodně kartonové krabice na Paketo.cz

Potřebujete kartónovou krabici s potiskem?

Žádný problém. Kvalitní digitální potisk vám zhotovíme na jakýkoliv druh kartonové krabice. Obraťte se na nás s poptávkou digitálního tisku na email info@paketo.cz. Zdarma vám zpracujeme cenovou nabídku a poradíme s technickým řešením.

Digitální potisk je ideální zejména pro malosériovou výrobu krabic nebo při požadavcích na vysoce kvalitní tisk. Potiskneme vám krabice již od malých sérií!

Pošlete nám poptávku na krabice s digitálním potiskem

Krabice podle účelu použití

Vyrábíme širokou škálu krabic. Pokud si i tak z našeho sortimentu dárkových krabic, stěhovacích krabic nebo ostatních krabic nevyberete, rádi vám zkonstruujeme krabici dle vašich požadavků.

Druhy kartonových krabic

Ať už potřebujete zabalit dárek, židli nebo dárkový poukaz, u nás rozhodně najdete vhodný obal. V nabídce je:

  • Klopová krabice z 3vrstvé, 5vrstvé i 7vrstvé lepenky
  • Poštovní krabice
  • Krabice na tiskoviny
  • Krabice na pizzu
  • Kartonové a lepenkové tubusy
  • Dárkové krabice
  • Přebaly na kalendáře nebo na dárkové poukazy
  • Mnoho dalších krabic

Objednejte kartonové krabice, budou se Vám hodit.


Vyberte si ideální kartonovou krabici v našem e-shopu!