Krabice na stěhování a ukládání věcí

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. S našimi stěhovacími a úložnými krabicemi to zase tak hrozné nebude. Nabízíme řadu pomocníků, kteří Vám se stěhováním nebo ukládáním věcí pomohou.

V naší nabídce naleznete jak nízké úložné krabice, které se vlezou pod postel nebo na skříň, tak také zpevněné speciální stěhovací krabice, jejichž nosnost je podpořena skvělou konstrukcí a vyřezanými úchyty pro snadnější manipulaci s nimi.


Stylové úložné krabice za super ceny najdete na Paketo.cz.

Pro snadnější stěhování nabízíme pomocníky v podobě několika druhů lepicích pásek a výplňových materiálů pro bezpečnější přestěhování Vašich věcí.

Stěhovací a úložní krabice vyrábíme jak z běžné hnědé lepenky, tak z bílé či zpevněné kraftové lepenky. Sekci kartonových krabic neustále rozšiřujeme o nové rozměry a nové konstrukce, takže se vyplatí naši nabídku na Paketo.cz sledovat.

Navíc pro Vás pravidelně připravujeme prodejní a slevové akce, či týdny dopravy zdarma. Nákup na www.paketo.cz se vyplatí!

Úložné krabice s designovým potiskem

Potřebujete úložné krabice s potiskem? Není problém. Jakoukoliv úložnou krabici vám můžeme potisknout předem vybraným motivem nebo vámi zvolenou grafikou či logem. Záleží na vás. Pokud si nevyberete z existující nabídky úložných krabic s potiskem, potiskneme vám krabici přímo na zakázku již od jednoho kusu!


Vybírejte ze sortimentu úložných krabic s potiskem zde

Úložné krabice konstruované dle účelu použití

Pokud potřebujete udělat pořádek ve své sbírce CD a DVD, máme pro Vás úložnou krabičku přesně na míru. Pro přestěhování těžších věcí jako je nádobí nebo knihy zase můžete zvolit speciální stěhovací krabici, která má zesílené stěny a na bocích jsou otvory pro ruce, aby se s krabicí lépe manipulovalo.

Pro uložení oblečení nebo plyšových hraček jsou skvělé nízké úložné krabice, které se vlezou například pod postel nebo na skříň. Stěhovací a úložné krabice se dodávají v rozloženém stavu, proto nezabírají prakticky žádné úložné prostory. Lze je snadno poskládat i rozložit.

U nás na Paketo.cz si určitě vyberete ideální úložnou nebo stěhovací krabici